Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 26 października 2017r. uczniowie z klas 5A i 5B z wychowawczyniami i p. Dorotą Cichańską, wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem programu był Teatr Capitol i musical p.t. ”Piotruś Pan”. Spektakl podobał się uczniom, a wnętrze teatru zaskoczyło niepowtarzalnym wystrojem. Po przedstawieniu miała miejsce lekcja teatralna, w czasie której uczniowie dowiedzieli się jak powstają sztuki teatralne i co jest ważne w sztuce aktorskiej.

                       Po uczcie duchowej przyszedł czas na ucztę dla ciała. W HANGARZE 646 uczniowie z wielkim zapałem i zaangażowaniem ćwiczyli pod okiem doświadczonych trenerów. Zadowolenie malowało się na ich twarzach.

                        Po intensywnych ćwiczeniach przyszedł czas na obiad i zwiedzanie miasta. Uczniowie zwiedzali stolicę z okien autokaru,  odbyli też spacer po Starówce gdzie mieli czas na zakup pamiątek.

                         Uczestnicy wycieczki wrócili do Opoczna pełni wrażeń, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

                                           Wycieczkę zorganizowały: p. Alfreda Molka i p. Alina Kaźmierczyk.

godo2.png