Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Prace konkursowe oceniali nauczyciele naszej szkoły: Alina Kaźmierczyk, Sylwia Kurkowska, Marzanna Mastalerz i Mariola Sikorska. Przy punktowej ocenie prac wzięto pod uwagę: opis lokalizacji wybranego fragmentu lasu;  walory przyrodnicze przeprowadzonych obserwacji;  walory plastyczne: zdjęcia wybranego fragmentu lasu, graficznego przedstawienia wyników obserwacji, szkicu wybranego fragmentu lasu  i jego wizji  artystycznej; oryginalność pomysłu oraz estetykę pracy. Większość prac była na wysokim i bardzo wysokim poziomie. Uczniowie w ich wykonanie włożyli wiele trudu i wysiłku.

W poniższej tabeli przedstawiono  wyniki dotyczące najlepszych prac.

Autor pracy

Tytuł pracy

Pozycja

Maja Gruszczyńska kl. VI A

ŁĄCKI LAS – KSIĘŻYCOWY KRAJOBRAZ

I miejsce

 

Niewadzi Hanna kl. IV C

Niezapomniane wrażenia z leśnej wycieczki

Szczepańczyk Michał kl. VI B

Mój leśny zakątek

II miejsce

Świderska Maja kl. VI B

Poznaję las za pomocą zmysłów

Cieślikiewicz Milosz kl. IV C

W opoczyńskim lesie

Kucharska Natalia kl. IV C

W opoczyńskim lesie

III miejsce

Pejski Olivier kl. IV C

W opoczyńskim lesie

wyróżnienie

Ksyta Patrycja kl. VI A

Leśne królestwo

A. Kaźmierczyk

S. Kurkowska

M. Sikorska

M. Mastalerz

godo2.png