Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Dotyczy uczniów klas IV-VII SP.

Kto w pierwszym tygodniu po feriach przyniesie do pani Aliny Kaźmierczyk plakat w formacie 100cm/70cm o tematyce „Bezpieczeństwo na portalach społecznościowych” otrzyma bonus, który będzie mógł wykorzystać w dowolnym czasie do końca roku szkolnego.

Plakat musi spełniać określone warunki. Musi być wykonany:

 

-technikami mieszanymi,

-w podanych wymiarach,

- zgodnie z tematem,

-estetycznie,

-może zawierać hasło,

-nie może być błędów w pisowni wyrazów, które ewentualnie znajdą się na plakacie.

Plakaty zostaną wykorzystane w akcji organizowanej przez pedagoga szkolnego panią Ewę Cichawę Kaczmarczyk i SU ( nie mają one nic wspólnego z konkursem „Nie marnuj jedzenia-myśl ekologicznie” organizowanym przez panią Alinę Kaźmierczyk).

Alina Kaźmierczyk

godo2.png