Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Jasnogórska Królowa Polski

Senat oraz Sejm RP ustanowił rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Wydział Katechetyczny Kurii Diecezji Radomskiej zaproponował uczniom kl. IV-VI wzięcie udziału w konkursie wiedzy religijnej na temat: Jasnogórska Królowa Polski. W etapie szkolnym 09.01.2018 roku wzięło udział piętnaścioro uczniów.

 

Do etapu diecezjalnego zajmując I miejsce w etapie szkolnym dostał się Miłosz Jurek z klasy IV F.

Pozostali uczniowie zdobyli następujące miejsca: II Oliwia Pawlak IV f, II Mateusz Mastalerz IV f, III Paulina Nowicka IV f, IV Natalia Słowikowska IV f, V Oliwia Beksińska z IV f, VI Martyna Ciesielka z IV f, VII Aleksandra Starus z V c, VIII Oskar Wiktorowicz z IV c, IX Faustyna Karbownik z IV a, IX Natalia Kucharska z IV c, X Oliwia Stępień z IV c, X Julia Śmigiel z IV b, XI Wiktoria Marczewska z IV b, XII Jan Sobierski z IV b. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów w etapie diecezjalnym

s. Barbara Łukawska, p. Ewa Poprzeczna i p. Dominik Bolek.

 

godo2.png