Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w naszej szkole uczniowie z klasy VI B należący do Szkolnego Klubu Ekologicznego – przyrodniczego kółka zainteresowań wraz z opiekunką p. Marzanną Mastalerz przygotowali dla klas trzecich zajęcia pt. „Spotkanie z przyrodą”. W tych zajęciach wzięły udział: klasa III B z p. Anną Sobolewską, klasa III F z p. Anną Król i klasa III G z p. Ewą Kaczmarczyk. Dzieci układały puzzle i na ich podstawie określały składniki przyrody ożywionej i nieożywionej, układały rozsypankę o tych składnikach przyrody, przy pomocy róży kierunków szukały ukrytego na planszy skarbu, z planem Opoczna rozwiązywały krzyżówkę, rozwiązywały także zagadki przyrodnicze. Dzięki tym zajęciom dowiedziały się, o czym będą się uczyć na zajęciach przyrody w klasie czwartej. Wyróżniający się trzecioklasiści zostali nagrodzeni upominkami przygotowanymi przez szóstoklasistów.

Organizatorzy zajęć