Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Podsumowanie i zakończenie

Tuż przed zimowymi feriami miało miejsce podsumowanie i zakończenie szkolnego konkursu przyrodniczo – plastycznego „Piękno Ziemi Opoczyńskiej – kalendarz 2019”. Autorzy najlepszych prac otrzymali dyplomy i nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy konkursu pamiątkowe upominki. Zarówno nagrody jak i upominki były związane tematycznie z Ziemią Opoczyńską. Ich fundatorami było Starostwo Powiatowe w Opocznie i Muzeum Regionalne w Opocznie. Serdecznie dziękujemy.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone prace autorstwa: Bartosza Molasy z kl. VA (I miejsce); Weroniki Mazur z kl. VA, Nicolasa Neymana z kl. VA, Weroniki Zalegi z kl. VA (II miejsce); Patrycji Aleksandrowicz z kl. IVA, Wiktora Dacza z kl. IV A, Hanny Niewadzi z kl. V C i Macieja Krzysztofika z kl. IV E (III miejsce). Zwycięzcom konkursu jeszcze raz gratulujemy.

Organizatorzy konkursu:

Monika Badowska

Marzanna Mastalerz

 

godo2.png