Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Drodzy uczniowie klas 4-8 i liceum ogólnokształcącego !

   W dniach od 30. września do 4. października w naszej szkole odbędą się obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Z tej okazji zapraszamy do przygotowania pokazów, projektów, plakatów  lub prezentacji medialnych związanych z nauką wybranego europejskiego języka. Przykładowymi formami mogą być: plakaty tematyczne, piosenki i tańce z danego kraju europejskiego oraz prezentacje multimedialne przybliżające zwyczaje i ciekawostki związane z kulturą danego kraju. Do pokazów można przygotowywać się indywidualnie lub w grupach koleżeńskich. Pokazy prac, tańców, piosenek,  będą odbywać się na przerwach w odnośnym tygodniu. Uczniowie biorący udział w  EDJO zostaną nagrodzeni ocenami celującymi oraz dodatkowymi bonusami. Prosimy, aby osoby zainteresowane zgłaszały się po dalsze informacje do nauczycieli języków obcych uczących w danych klasach.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym szkolnym święcie!

godo2.png