Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 8, 9, 10 lat W PŁYWANIU
UCZNIOWIE KLASY PŁYWACKIEJ 3D ORAZ 4D W piątek 22.X.2021 na Zatoce Sportu w Łodzi w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego 8, 9, 10 lat zaprezentowali wspaniałą formę:
Na co dzień młodzi pływacy trenują pod okiem Pani Eweliny Kowalczyk oraz Jakuba Wójcika.
Gratulujemy wszystkim dobrych wyników sportowych.
Szczegółowe wyniki na stronie: http://live.livetiming.pl/kalisiak/2021/10_22_lodz/index.html
Nr |
Zawodnik |
Rok urodzenia |
Konkurencja |
1 |
Kowalczyk Amelia |
2012 Klasa 3a |
kobiety, 25m, motylkowy, 9-9 lat CZAS 22,24-6MIEJSCE |
|
|
|
kobiety, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 53,83-18MIEJSCE |
2 |
Firmowski Wojciech |
2013 2a |
mężczyźni, 25m, grzbietowy, 8-8 lat CZAS 28,81 -22MIEJSCE |
|
|
|
mężczyźni, 25m, dowolny, 8-8 lat CZAS 25,68 -11MIEJSCE |
3 |
Kryczka Zuzanna |
2011 Klasa 4d |
kobiety, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 46,67-6MIEJSCE |
|
|
|
kobiety, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 39,07- 3MIEJSCE |
4 |
Kowalska Dominika |
2012 Klasa 4d |
kobiety, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 46,85-2MIEJSCE |
|
|
|
kobiety, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 36,84 1MIEJSCE |
5 |
Saternus Kalina |
2011 Klasa 4d |
kobiety, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 44,42-1MIEJSCE |
|
|
|
kobiety, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 40,08 5MIEJSCE |
6 |
Wójcik Łucja |
2012 Klasa 3d |
kobiety, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 58,17-23MIEJSCE |
|
|
|
kobiety, 25m, klasyczny, 9-9 lat CZAS 24,91-2MIEJSCE |
7 |
Białek Aleksander |
2012 Klasa 3d |
mężczyźni, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 52,57-21MIEJSCE |
8 |
Józefiak Michał |
2012 Klasa 4d |
2021-10-22, mężczyźni, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 51,93- 18MIEJSCE |
|
|
|
mężczyźni, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 47,99-20MIEJSCE |
9 |
Wosek Hubert |
2012 Klasa 3d |
mężczyźni, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 57,24-30MIEJSCE |
10 |
Zalega Wiktor |
2011 Klasa 4d |
mężczyźni, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 46,80-12MIEJSCE |
|
|
|
mężczyźni, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 41,12-11MIEJSCE |
11 |
Zalega Kacper |
2011 Klasa 4d |
mężczyźni, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 56,76-32MIEJSCE |
|
|
|
mężczyźni, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 46,81-30 MIEJSCE |
12 |
PATYNA JAKUB |
2011 Klasa 4d |
mężczyźni, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 52,04-21MIEJSCE |
|
|
|
mężczyźni, 50m, klasyczny, 10-10 lat CZAS 1.00,24-16MIEJSCE |
13 |
Chmal Bartłomiej |
2011 Klasa 4d |
mężczyźni, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 46,72-10MIEJSCE |
|
|
|
mężczyźni, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 39,09-6MIEJSCE |
14 |
Kubiś Szymon |
2011 Klasa 4d |
mężczyźni, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 52,27-22MIEJSCE |
|
|
|
mężczyźni, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 42,18-13MIEJSCE |
15 |
Kubiś Gabriel |
2011 Klasa 4d |
mężczyźni, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 37,98-4MIEJSCE |
|
|
|
mężczyźni, 100m, zmienny, 10-10 lat CZAS 1.42,60-7MIEJSCE |
16 |
Nela Jóźwiak |
2012 Klasa 4d |
kobiety, 50m, dowolny, 9-10 lat CZAS 41,37-4MIEJSCE |
|
|
|
kobiety, 50m, grzbietowy, 9-10 lat CZAS 46,91-3 MIEJSCE |
SZTAFETY
- kobiety, 50m, dowolny, 9 lat, sztafeta CZAS 2,45,54-1MIEJSCE –MARCZEWSKA AGATA –KOWALCZYK AMELIA -JÓŹWIAK NELA-KOWALSKA DOMINIKA
- mężczyźni, 50m, dowolny, 9- lat, sztafeta CZAS 3,21,17-7MIEJSCE-JÓZEFIAK MICHAŁ- WOSEK HUBERT-WRÓBEL ALEKSANDER- BIAŁEK ALEKSANDER
- mężczyźni, 50m, dowolny, 10- lat, sztafeta CZAS 2,44,61-1MIEJSCE-ZALEGA WIKTOR-ZALEGA KACPER- CHMAL BARTŁOMIEJ- KUBIŚ GABRIEL