Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 

Szanowni Państwo,


Decyzją Ministra Edukacji i Nauki od 27 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. uczniowie klas V- VIII szkoły podstawowej przechodzą na nauczanie zdalne. Oddziały przedszkolne oraz klasy I - IV pozostają w trybie nauki stacjonarnej. Stołówka szkolna pracuje normalnie, aby skorzystać z odpisu z tytułu niewykorzystanych obiadów należy zgłosić ten fakt w sekretariacie, najpóźniej do godziny 7.30 w dniu wypisu. Można to zrobić telefonicznie: 447552640 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli tego Państwo nie zrobicie obiad dla dziecka będzie przygotowany i nie będzie możliwości uzyskania zwrotu pieniędzy. Przejście szkoły na zdalne nauczanie nie jest równoznaczne z wypisem z obiadów.

Oczywiście w dniach 14 - 25 lutego 2022 r. będą ferie zimowe.


Małgorzata Kozłowska
dyrektor szkoły

godo2.png