Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 W maju w klasie OC został realizowany program edukacyjny pod hasłem ,,Mamo, tato wolę wodę?, w którym dzieci uczestniczyły z wielkim zaangażowaniem pod przewodnictwem wychowawczyni p. K. Kumorowskiej. Dzieci poznały wiele ciekawych przygód w towarzystwie Wodnych Superbohaterów: Zosi i Krzysia, którzy wraz ze Zdrojkiem podzielili się swoją wiedzą na temat wody i jej roli w życiu człowieka. Dzięki tak zdobytej wiedzy nasze przedszkolaki również stały się Wodnymi Superbohaterami! Podsumowaniem programu był konkurs na najciekawszy plakat promujący chęć picia wody przez dzieci. Do konkursu zgłosiły się niemal wszystkie dzieci z klasy 0c, dlatego p. Kasia postanowiła docenić każde dziecko, które wykonało plakat i nagrodzić dyplomem oraz upominkami.

 

 

 

godo2.png