Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

RODZICU

Pragniesz więcej wiedzieć o swoim dziecku, chcesz skutecznie pomóc mu w nauce, podnieść swoje kompetencje wychowawcze?
Potrzebujesz spokojnej rozmowy z nauczycielem Twego dziecka, której nie przerwie dźwięk dzwonka wzywającego na lekcję?

W roku szkolnym 2018/2019
w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 17.00 – 18.00 
Zapraszamy na indywidualne porady i konsultacje.

Kolejne spotkanie w tym roku szkolnym:

  • 4 października 2018 r. (czwartek)
  • 8 listopada 2018 r. (czwartek)
  • 6 grudnia 2018 3 stycznia 2019 r. (czwartek)
  • 7 marca 2019 r. (czwartek)
  • 5 kwietnia 2019 r. (czwartek)
  • 7 czerwca 2019 r. (czwartek)

Przydział sal dla nauczycieli na dyżury w ramach dni otwartych

Lp.

        Nazwisko i imię

Numer Sali

1.          

Adamus Grażyna

230

2.          

Augustyniak-Bogacz Iwona

201

3.          

Barul Marianna

102

4.          

Białas Wioletta

209

5.          

Bobrowska Anna

207

6.          

Bogatek Katarzyna

224

7.          

Bolek Dominik

236

8.          

Brzozowska Iwona

220

9.          

Cichańska Dorota

206

10.       

Cichawa-Kaczmarczyk Ewa Marta

105

11.       

Cieluch Urszula

111

12.       

Dulnikiewicz Marek

218

13.       

Dżoleva Urszula

106

14.       

Filipczak Anna

110

15.       

Fura Lidia

Gabinet wicedyrektora

16.       

Gajewski Robert

Gabinet wicedyrektora

17.       

Głowacka Dorota

101

18.       

Goszcz Marzenna

234

19.       

Guzik Monika

Pokój nauczycielski

20.       

Guzik Paweł

Pokój nauczycielski

21.       

Kaczmarczyk Ewa

108

22.       

Kałuża Beata

223

23.       

Karasińska Danuta

Pokój nauczycielski

24.       

Kaźmierczyk Alina

202

25.       

Klimek Katarzyna

104

26.       

Kochanowska Jadwiga

104

27.       

Kot Mariusz

Gabinet wicedyrektora

28.       

Kozłowska Małgorzata

Gabinet dyrektora

29.       

Krogulec Dorota

233

30.       

Król Anna

107

31.       

Krzysztofik Agata

215

32.       

Krzysztofik Edyta

111

33.       

Kurkowska Sylwia

103

34.       

Lewandowska Marta

220

35.       

Łukawska Barbara

110

36.       

Malicka Anna

230

37.       

Małocha Izabela

232

38.       

Markiewicz Wiktoria

204

39.       

Mastalerz Marzanna

201

40.       

Mazur Andrzej

Pokój nauczycielski

41.       

Mieszczankowska Katarzyna

223

42.       

Mijas Anna

108

43.       

Miller Sławomir

118

44.       

Molka Alfreda

204

45.       

Niemirska-Jedrasik Urszula

209

46.       

Nita Arkadiusz

236

47.       

Pigułowska Marianna

120

48.       

Piekarska-Orko Monika

109

49.       

Katan Anna

Pokój nauczycielski

50.       

Popecka Beata

103

51.       

Pytlos Grażyna

234

52.       

Radzewicz Larysa

123

53.       

Reszel Elżbieta

122

54.       

Rożenek Agnieszka

101

55.       

Rudzka Urszula

206

56.       

Rudzki Artur

113

57.       

Sadura Beata

224

58.       

Sarwa Agnieszka

Pokój nauczycielski

59.       

Sikorska Mariola

125

60.       

Słowikowski Jacek

118

61.       

Soltysiak Katarzyna

110

62.       

Sosnowska Halina

Pokój nauczycielski

63.       

Spadło Joanna

102

64.       

Starus Edyta

228

65.       

Stępień Małgorzata

215

66.       

Stępniewska Joanna

203

67.       

Synowiec Mirosława

107

68.       

Szczygłowska Jolanta

214

69.       

Świtkowska Karina

111

70.       

Toporkiewicz Aneta

228

71.       

Trębarczyk Urszula

110

72.       

Urazińska Marzena

109

73.       

Wedlechowicz Danuta

205

74.       

Wielgus Agnieszka

210

75.       

Wiktorowicz Sławomir

Pokój nauczycielski

76.       

Wilk Anna Agnieszka

111

77.       

Wojtal Artur

Pokój nauczycielski

78.       

Wolska Wiesława

Pokój nauczycielski

79.       

Woźny Dawid

215

80.       

Wrońska Anna

232

81.       

Zalega Sylwia

109

godo2.png