Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Konkurs matematyczny ?MISTRZ MATEMATYKI?

Konkurs matematyczny ?MISTRZ MATEMATYKI?

dla uczniów klas pierwszych

 

W dniu 27 maja 2013r odbył się I etap konkursu matematycznego : ?MISTRZ MATEMATYKI? dla uczniów klas pierwszych. II etap konkursu matematycznego odbył się 3 czerwca 2013r. Uczestniczyło w nim 24 uczniów z klas 1A, 1B i 1C.

?Mistrzami matematyki? klas pierwszych  zostali :

 

 

KLASA 1 A ? wych. p. A.Mijas

- Beniamin Pietrasik

 

KLASA 1 B ? wych. p. B.Popecka

- Paweł Lasota

- Kacper Konecki

- Natalia Bąk

 

KLASA 1 C ? wych. p. S.Kurkowska

- Bartłomiej Kucharski

- Amadeusz Siudziński

Konkurs zorganizowały : S.Kurkowska i B.Popecka.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Szukaj

Liczba odsłon

Odsłon artykułów:
1008737

Online

Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.