Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

27 listopada 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole święto  Pluszowego Misia. Dzieci z klasy 0 a i 0 b przyniosły ze sobą ulubione pluszaki .Tym razem głównymi bohaterami uroczystości zostali przyjaciele ze Stumilowego Lasu czyli Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Królik, Tygrysek, a także inne ulubione przytulanki dzieci. 

Pani Kasia i pani Sylwia przygotowały dla swoich przedszkolaków ciekawe zajęcia. Był czas na piosenki, czytanie bajki , zagadki, oglądanie prezentacji multimedialnej o historii pluszowego misia oraz ciekawe zabawy i konkursy. Na zakończenie dzieci mogły spróbować „ Jak smakuje to- co misie lubią najbardziej? ” , czyli miodek. Zabawa rozpoczęła się po śniadaniu i trwała aż do obiadu. Dzieci były zachwycone . To wielkie misiowe przyjęcie zostanie w pamięci uczniów na długi czas.

godo2.png