W październiku - miesiącu różańcowym uczniowie klas piątych wzięli udział w konkursie pt. „Mój różaniec” . Dzieci miały za zadanie własnoręcznie przygotować różaniec z dowolnie wybranego przez siebie materiału. Inwencja twórcza oraz zdolności manualne uczniów przerosły oczekiwania organizatorów.

Komisja wysoko oceniała włożony trud i jakość pracy. Pierwsze miejsce zajęła ex aequo Oliwia Kupis-Kozlowskiej z kl. V A i Aleksandry Starus z kl .V C, drugie miejsce zajęła Anita Pawlik z kl. V B, a trzecie miejsce Jakub Woźniak z kl. V B. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplom i drobny upominek. Za udział w konkursie i zaangażowanie wszystkim uczestnikom dziękują organizatorzy p. Ewa Poprzeczna i p. Dominik Bolek.