Konsultacje
Lp. |
Nazwisko i imię
|
Przedmiot |
Dzień tygodnia |
Godz. |
Sala |
1. |
Augustyniak-Bogacz Iwona |
j. polski |
środa |
2 godz.lekc. |
209 |
2. |
Badowska Monika |
plastyka |
środa |
6 godz.lekc. |
125 |
3. |
Bobrowska Anna |
matematyka |
wtorek |
3,4 |
207 |
4. |
Bogatek Katarzyna |
j. niemiecki |
wtorek |
5 |
222 |
5. |
Bolek Dominik |
religia |
piątek |
1 godz.lekc. |
236 |
6. |
Brzozowska Iwona |
geografia |
piątek |
5 godz.lekc. |
1 |
7. |
Cichańska Dorota |
j. polski |
środa |
3 |
110 |
8. |
Domagała Andrzej |
wychowanie- fizyczne |
środa |
8 godz.lekc. |
S gim |
9. |
Dżoleva Urszula |
j. angielski |
poniedziałek |
4 godz.lekc. |
208 |
10. |
Filipczak Anna |
j. polski |
czwartek |
6 godz.lekc. |
209 |
11. |
Guzik Monika |
wychowanie- fizyczne |
wtorek |
4 godz.lekc. |
s. gimnastyczna |
12. |
Januszewski Grzegorz |
wychowanie-fizyczne |
środa |
4,5 godz.lekc. |
s.gimnastyczna |
13. |
Kaźmierczyk Alina |
przyroda |
piątek |
5 godz.lekc. |
202 |
14. |
Klimek Katarzyna |
wychowanie-fizyczne |
piątek |
1,2 godz.lekc. |
40 |
15. |
Kochanowska Jagoda |
matematyka |
piątek |
1 godz.lekc. |
110 |
16. |
Król Anna |
informatyka |
poniedziałek |
4 godz.lekc. |
209 |
17. |
Malicka Anna |
matematyka |
środa |
3 godz.lekc. |
230 |
18. |
Małocha Izabela |
muzyka |
środa |
2 godz.lekc. |
125 |
19. |
Markiewicz Wiktoria |
matematyka |
czwartek |
5 godz.lekc. |
204 |
20. |
Mastalerz Marzanna |
przyroda | poniedziałek | 4,5 godz.lekc. | 201 |
21. |
Mazur Andrzej |
wychowanie-fizyczne |
poniedziałek |
8 godz.lekc. |
s. gimnastyczna |
22. |
Mieszczankowska Katarzyna |
j. angielski |
środa |
5 godz.lekc. |
110 |
23. |
Molka Alfreda |
matematyka |
piatek |
5 godz.lekc. |
204 |
24. |
Niemirska- Jędrasik Urszula |
j. polski |
wtorek |
3 godz.lekc. |
206 |
25. |
Pietras Anna |
wychowanie-fizyczne |
wtorek |
5 godz.lekc. |
s. gimnastyczna |
26. |
Popecka Beata |
j. polski |
poniedziałek |
3 godz.lekc. |
103 |
27. |
Poprzeczna Ewa |
religia |
środa |
2 godz.lekc. |
236 |
28. |
Pytlos Grażyna |
matematyka |
wtorek |
5 godz.lekc. |
232 |
29. |
Radzewicz Larysa |
j. rosyjski |
poniedziałek |
4 godz.lekc. |
123 |
30. m |
Sadowska-Tomasik Anna |
j. niemiecki |
poniedziałek |
3 godz.lekc. |
111 |
31. |
Sadura Beata |
j. polski |
środa |
5,6 godz.lekc. |
207 |
32. |
Sarwa Agnieszka |
wychowanie-fizyczne |
piątek |
1 godz.lekc. |
20 |
33. |
Sikorska Mariola |
plastyka |
poniedziałek |
3 godz.lekc. |
3 |
34. |
Słowikowski Jacek |
historia |
wtorek |
4 godz.lekc. |
203 |
35. |
Sosnowska Halina |
wychowanie-fizyczne |
piątek |
1 godz.lekc. |
20 |
36. |
Stępniewska Joanna |
historia |
poniedziałek |
4,5 godz.lekc. |
203 |
37. |
Stępniewska Monika |
biologia |
piątek |
4 godz.lekc. |
227 |
38. |
Świtkowska Karina |
j. angielski |
wtorek |
6 godz.lekc. |
110 |
39. |
Tępińska Kinga |
n. wspomagający |
czwartek |
4 godz.lekc. |
20 |
40. |
Toporkiewicz Aneta |
chemia |
czwartek |
2 godz.lekc. |
228 |
41. |
Trębarczyk Urszula |
j. angielski |
czwartek |
6 godz.lekc. |
209 |
42. |
Urazińska Marzena |
muzyka |
piątek |
7 godz.lekc. |
209 |
43. |
Wiktorowicz Sławomir |
historia |
czwartek |
3 godz.lekc. |
218 |
44. |
Wilk Anna Agnieszka |
j. angielski |
poniedziałek |
3,4 godz.lekc. |
204 |
45. |
Wojtarek Agata |
J .angielski |
wtorek |
6 godz.lekc. |
101 |