20170320 11332120 marca 2017 r. z okazji Światowego Dnia Poezji p. Wioletta Białas zorganizowała szkolny konkurs recytatorski dla kl. 0-3 pod hasłem ?Brzechwa - Dzieciom?. Celem tego konkursu była promocja czytania i nauczania poezji. Fundatorami pięknych nagród dla zwycięzców była p. Wioletta Białas i firma ART ? KOM p. Artura Rudzkiego.

Komisja konkursowa w składzie: pp. Wioletta Białas, Katarzyna Klimek i Aleksandra Palus nie miała łatwego zadania. Oceniając 48 małych artystów, wyłoniła najlepszych:

klasy 0

I miejsce

• Abratkiewicz Maja, Cieluch Natalia, Marszałek Igor i Olaf, Pyzia   Zuzanna ? 0A
  • Marlecka Zofia, Niewadzi Anna ? 0B
  • Czajkowska Aleksandra, Pejska Nadia, Synowiec Nadia, Wójcik Amelia ? 0C