Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 
Przygoda z Tatą
 
Już 19 czerwca w Łodzi odbędzie się gra miejska pod nazwą Przygoda z Tatą. Rodzinne wydarzenie wystartuje o godzinie 10:00, a start i meta znajdować się będą w Parku Poniatowskiego.
 
Dzięki zabawie tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi, które wezmą w niej udział. Na uczestników czekają zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności i niespodzianki to wszystko podczas kilku godzin bezpłatnej imprezy.
 
Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Do teamu mogą dołączyć również mamy. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek oraz wezmą udział w losowaniu voucherów na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody.
 
Dodatkowe informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy do znalezienia na stronie https://przygodaztata.azs.pl/miasta/lodz/.
 
Planowane konkurencje na trasie gry:
 
1. wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim
 
2. konkurencja celnościowa rzuty do kosza
 
3. konkurencja szybkościowa rodzinna sztafeta
 
4. element integracji wspólne budowanie wieży/zamku z kartonów/skrzynek lub układanie puzzli
 
5. element twórczy układanie wierszyka z podanymi przez organizatora hasłami
 
6. konkurencja zagadkowa polegająca na rozwiązaniu zagadki związanej z lokalnym dziedzictwem
 
7. konkurencja sprawnościowa przejście toru przeszkód
 
8. konkurencja lekkoatletyczna pchnięcie kulą/piłką lekarską
 
9. gra w golfa
 
10. gra niespodzianka do zaliczenia wylosowane zadanie
 
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, która realizuje zadanie zlecone przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.
 
 
godo2.png