Dnia 27 marca 2024 roku w klasie II c odbył się klasowy konkurs recytatorski. Na który zaproszone zostały dzieci z klasy 0 b wraz z panią Magdaleną Wędzikowską . Tematem przewodnim  tegorocznego konkursu była „Wiosna”. Uczniowie samodzielnie wybrali wiersz, a następnie ciekawie i barwnie go zaprezentowali. Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom.  Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniała komisja konkursowa w składzie : Sylwia Zalega oraz Magdalena Wędzikowska, która wyłoniła zwycięzców:

I miejsce Adam Kopera

II miejsce Oliwia Chruściel

III miejsce Adam Stefański

Wyróżnienie : Antoni Kopera

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Sylwia Zalega